Переворот в Зімбабве: президент готовий на зустріч з військовими


Опубликованно 11.03.2018 21:14

Переворот в Зімбабве: президент готовий на зустріч з військовими

Раніше військові взяли під контроль телецентр в столиці Зімбабве Хараре і резиденцію президента Мугабе. Сам президент, за даними ЗМІ, втік з країни.

 

В африканському стилі. "Тихий переворот" у ЗимбабвеПрезидент Зімбабве Роберт Мугабе в неділю, 19 листопада, збирається зустрітися з командуванням збройних сил країни, повідомляє місцевий телеканал ZBC.

Ця зустріч стане вже другий за останній час, попередня відбулася в четвер.

Раніше повідомлялося, що військові взяли під контроль телецентр в столиці Зімбабве Хараре і резиденцію президента Мугабе. Мугабе в телефонній розмові зі своїм колегою з ПАР Джейкобом Зумою підтвердив, що військові утримують під домашнім арештом. Пізніше повідомлялося, що президент залишив країну.

Також повідомлялося, що дружина і вірогідний наступник президента Грейс Мугабе втекла з країни, а звільнений віце-президент Еммерсон Мнангагва повернувся в столицю, щоб очолити уряд. Раніше вісім з десяти провінційних координаційних комітетів партії (PCC) закликали Мугабе покинути пост президента країни і президента і першого секретаря партії.

Як передавав кореспондент РІА Новини, в Хараре зберігається спокійна обстановка, періодично зустрічаються військові патрулі і броньовики, вулиці поблизу державних установ заблоковані.Категория: В мире