Infiniti відкрила новий флагманський седан


Опубликованно 11.03.2018 13:35

Infiniti відкрила новий флагманський седан

Infiniti офіційно анонсувала концепт флагманського седана, який буде представлений на автосалоні в детройті в січні. Опубліковано перше зображення новинки.

Як заявили в компанії, концепт стане «першим проявом» нового напрямку проектування бренду Infiniti. Технічна інформація про концепт, а також його назву, поки не розкриваються.

Анонсуючи концепт, виконавчий директор по дизайну Infiniti Карім Хабіб сказав: «Новий концептуальний автомобіль Infiniti перенесе традиційну архітектуру седана на наступний етап еволюції. Перехід до більш розумним, більш компактним і менш інтрузивних силовим агрегатам; ми змогли створити альтернативну форму з більш привабливим характером. Завдяки своєму довгому салону, збалансованим пропорціям і мускулистої позиції, концепція провіщає нову еру для моделей Infiniti».

За попередньою інформацією, безіменний концепт Infiniti - це новий флагманський седан, який буде поєднувати нові технології і спортивний мову дизайну, але офіційно компанія цього не підтвердила. В американському виданні Motortrend припустили, що прототип стане передвісником першою повністю електричної моделі Infiniti.

Наприкінці листопада поточного року в Лос-Анджелесі Infiniti показала кросовер QX50 другого покоління, побудований за мотивами концепту Infiniti QX Sport Inspiration. Кросовер оснащений двигуном VC-Turbo із змінною в залежності від характеру руху ступенем стиснення. Віддача дволітрової «четвірки» 268 л. с. і 380 Н·м крутного моменту. Мотор поєднується з безступінчатим трансмісією XTRONIC. З місця до 97 км/год передньопривідний кросовер розганяється за 6.7 с, повнопривідний через 6.3 с. Витрата палива в комбінованому циклі заявлений на рівні 8.7-9 л/100 кмКатегория: Авто