Розкрито спосіб продовження життя


Опубликованно 11.03.2018 04:49

Розкрито спосіб продовження життя

Міжнародна група дослідників під керівництвом вчених з Університетського коледжу Лондона з'ясувала, що обмеження активності ферменту РНК-полімерази III (Pol III), що зустрічається у всіх тварин, включаючи людину, дозволяє продовжити життя. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Phys.org.

РНК-полімераза III бере участь у синтезі рибосомальних РНК і транспортних РНК на основі ланцюгів ДНК. Таким чином, вона необхідна для складання білкових молекул і зростання клітини. Передбачалося, що вона також пов'язана з процесами старіння.

Біологи ингибировали полімеразу з допомогою різних методів, включаючи відключення кодує її гена і методу РНК-інтерференції, коли невеликі молекули РНК зв'язуються з продуктом гена і сприяють його руйнуванню.

Вчені показали, що зменшення активності Pol III на 10 відсотків у дорослих мух і черв'яків збільшувала тривалість життя. Дослідники вважають, що механізм пов'язаний з дією імунодепресанти рапамицина, який, як відомо, також продовжував життя у лабораторних тварин. Pol III сприяє росту клітин і прискорює їх старіння у відповідь на сигнали, які придушуються рапамицином.Категория: Разное