Росія, яка грає за правилами, була б в інтересах Європи – Мей


Опубликованно 10.03.2018 10:07

Росія, яка грає за правилами, була б в інтересах Європи – Мей

Виступаючи з щорічною промовою по зовнішній політиці, прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей жорстко розкритикувала Росію, фактично почавши свій виступ саме з цієї теми.

. Офіційний Лондон хоче інших, продуктивних відносин з Росією, а не повернення до холодної війни і вічного конфронтації, заявила прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей.

Естонія сьогодні: без расизму, але з русофобією і неонацизмом

Виступаючи з щорічною промовою по зовнішній політиці, вона жорстко розкритикувала Росію, фактично почавши свій виступ саме з цієї теми, однак потім заявила, що нинішні відносини з Москвою – не те, що потрібно Лондону.

"Але це не те, де ми хочемо бути, і не ті стосунки з Росією, яких ми хочемо. Ми не хочемо повернення до холодної війни або перебувати в стані постійної конфронтації. Ми повинні остерігатися, але хочемо і взаємодіяти, саме тому в найближчі місяці глава МЗС Великобританії відвідає Москву", — сказала Мей.

"Є інший шлях. Багато хто з нас дивляться на пострадянську Росію з надією, ми знаємо, що сильна і процвітаюча Росія, яка грає за правилами, була б в інтересах Великобританії, Європи і світу", — додала британський прем'єр.

Відносини Росії і Заходу погіршилися у зв'язку з ситуацією в Україні, зокрема в Криму та Донбасі. У липні 2014 року ЄС та США від точкових санкцій проти окремих осіб і компаній перейшли до заходів проти цілих секторів російської економіки. Президент РФ Володимир Путін 6 серпня 2014 року підписав указ, що забороняє імпорт в Росію деяких видів сільгосппродукції, сировини і продовольства з країн, які ввели антиросійські санкції: США, країн ЄС, Канади, Австралії і Норвегії.

Нагадаємо. в кінці червня рішення Євросоюзу про продовження до 31 січня 2018 року економічних санкцій проти Росії опубліковано в Офіційному журналі організації і вступає в силу.Категория: В мире