Мерседес близький до позначки в 1000 кінських сил для свого мотора


Опубликованно 10.03.2018 02:35

Мерседес близький до позначки в 1000 кінських сил для свого мотора

Головний моторист Мерседеса Ендрю Коуелл розповів, що команда незабаром може розвинути потужність двигуна до позначки в 1000 л. с. Потужність мотора вже перевищила 900 л. с., і команда продовжує роботу над його ефективністю.

"Ми до цього близькі. Упевнений, в якийсь момент це відбудеться", – цитує Коуэлла Autosport.

В цьому році двигун Мерседес досяг значного успіху на випробувальному стенді, подолавши 50-відсотковий бар'єр термічної ефективності і став найефективнішим гоночним двигуном в історії.

Показник термічної ефективності розраховується на основі можливої енергії, що виділяється, є ключовим фактором успіху в епоху гібридних двигунів у зв'язку з обмеженням споживання палива в годину гонки (100 кг/год).

Зазначимо, що на старих атмосферних двигунів V8 цей показник становив лише 29 відсотків.

"На початку наступного року подивимося, чи зможемо досягти даної позначки на трасі. Потрібно подивитися, як пройде робота над розвитком мотора по ходу зимової перерви.

Коли двигун працює на стенді – це одна справа. А коли мова заходить про час на реальному колі, то тут потрібно додатково покращувати технологію на машині, підлаштовуючи її під аеродинаміку і реальну ефективність двигуна", – розповів Коуелл.Категория: Статьи