Ліхтарні стовпи Лондона перетворять на зарядні станції для електромобілів


Опубликованно 13.02.2018 13:35

Ліхтарні стовпи Лондона перетворять на зарядні станції для електромобілів

У Лондоні ліхтарні стовпи вирішили оснастити зарядними пристроями для електрокарів. Вже через два місяці жителі британської столиці зможуть користуватися п'ятдесятьма такими станціями.

Різні країни підходять до вирішення проблеми із зарядними станціями для електричних транспортних засобів по-різному. Так в деяких північних країнах мережі вуличних зарядних станцій були побудовані на базі вже наявної вуличної інфраструктури.

Використовувати наявну міської інфраструктури вирішили в Лондоні. Рада боро Кенсінгтон і Челсі уклали контракт з незалежною компанією з енергетичним технологіям OVO і берлінської технологічною компанією, що займається облаштуванням зарядних станцій, які поставлять зарядні пристрої у вуличні ліхтарі.

«Зростає попит на зарядні пристрої для електромобілів в Кенсінгтоні і Челсі. Більшість жителів не мають доступу до парковці поза вулиці, щоб зарядити електромобіль. Вуличні ліхтарі з технологією зарядки дозволяють водіям зручно заряджати свої автомобілі ближче до дому, а також допомагають боротися із забрудненням повітря в Лондоні. Зарядка від ліхтарного стовпа також більш економічна і набагато менш нав'язлива, так як зарядні точки не вимагають установки додаткового вуличного обладнання», - сказав про проект провідний член Ради Кенсінгтон і Челсі транспорту Жерар Харгрівз.

В опублікованому OVO прес-релізі говориться, що будуть встановлюватися 4.6-кіловатні зарядні станції, розроблені Ubitricity. Щоб скористатися такою зарядкою, клієнт повинен буде оформити щомісячну передплату вартістю ?7.99 і за ?200 придбати спеціальний кабель. Один кіловат-годину буде коштувати 15 пенні. Працювати «фонарная» мережа може цілодобово, і перші з'являться вже в цьому місяці.

Скористатися зарядної мережею можна без передплати. В цьому випадку кабель обійдеться клієнтові на ?100 дорожче, а електрика буде коштувати 19 співі за 1 кВт·год.Категория: Авто