Членство України в ЄС: Юнкер зробив заяву


Опубликованно 13.02.2018 02:28

Членство України в ЄС: Юнкер зробив заяву

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер зазначив, що позиція Євросоюзу про те, що асоціація з Україною не веде до вступу в Євросоюз, залишається актуальною.

Позиція Євросоюзу про те, що асоціація з Україною не веде до вступу в Євросоюз, залишається актуальною, заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Зворотна сторона безвиза. Українців висилаються з Євросоюзу

У п'ятницю, 24 листопада в Брюсселі відбудеться саміт Східного партнерства — ініціативи ЄС, в якій беруть участь Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Грузія, Молдова і Україна.

"Ми ставимося до цього дуже серйозно, і я хотів би, щоб наші партнери в цьому регіоні ставилися до цього дуже серйозно", — сказав Юнкер журналістам перед самітом Європейської народної партії (ЄНП), коментуючи своє ставлення до європейським амбіціям ряду країн Східного партнерства.

При цьому, відповідаючи на запитання про актуальність прийнятого в грудні заяви про те, що асоціація не веде до членства, він заявив: "Я дотримуюся того, що прописано в цій заяві".

Як раніше повідомив журналістам високопоставлений представник ЄС, деякі з країн Східного партнерства хотіли б за підсумками саміту більш чіткого позначення їх європейських перспектив. Однак, як зазначив чиновник, в ЄС немає консенсусу з цього питання.Категория: В мире