На місці недобудованої траси «Таврида» знайшли більше 70 обезголовлених тіл


Опубликованно 13.02.2018 00:42

На місці недобудованої траси «Таврида» знайшли більше 70 обезголовлених тіл

У Криму на місці майбутньої траси «Таврида» знайдено поховання з не менш 70 обезголовлених тіл, повідомив РІА Новини керівник Кримської новостроечной археологічної експедиції, провідний науковий співробітник відділу класичної археології Інституту археології РАН Сергій Онуків.

«В ході розкопок на кургані була зроблена несподівана знахідка. Виявлено два рову, які буквально забиті кістками обезголовлених людей. Останки понад 70 осіб, всі без черепів, зі слідами відрубів. Трупи були хаотично скинуті. Це жертви масової страти», — сказав Онуків.

Археологи припускають, що голови обезголовлених полонених, не знайдені при розкопках, в давнину були насаджені на кілки і виставлені на загальний огляд або складені в піраміди. Вчені датують поховання X-XIII століттями, можливо, періодом захоплення півострова монголо-татарами.

«Таврида» пройде за маршрутом Керч-Севастополь, будівництва розпочалося 12 травня 2017 року. Перший етап будівництва автотраси (в двосмуговому виконанні) планується завершити до кінця 2018 року, другий (чотири смуги) — до кінця 2020 року. Розрахункова швидкість руху по трасі складе 120 кілометрів на годину.Категория: Разное