Skoda почне виробництво електрокарів в 2020 році


Опубликованно 12.02.2018 11:42

Skoda почне виробництво електрокарів в 2020 році

Компанія Skoda налагодить випуск електрокарів на своєму заводі в Млада-Болеславі паралельно з вже випускаються на підприємстві традиційними моделями. Перший повністю електричний автомобіль чеського бренду з'явиться в 2020 році.

Першою електрифікованою моделлю Skoda стане гібрид Superb PHEV, другий - «зелена» версія флагманського позашляховика Skoda Kodiaq PHEV. Обидва автомобілі будуть оснащуватися гібридною силовою установкою на базі 1.4-літрового бензинового турбомотора і електродвигуном потужністю 114 к. с. Сумарна віддача такого агрегату - 215 л. с. Ідентична силова установка використовується у Volkswagen Passat GTE.

У 2020 році вийде перша в історії чеського автовиробника повністю електрична модель, створена на основі представленого на початку цього року концепту Vision E. Це буде третій електрокар, збудований на основі платформи MEB. Перші два були випущені Volkswagen і Audi. Далі очікується поява повністю електричного купе-вседорожника, яке займе місце між Karoq і Kodiaq. Передбачувана потужність силової установки - близько 300 л. с., що зробить модель найпотужнішим серійним автомобілем бренду.

У той же час компанія планує випустити більш доступний електрокар. Це буде перекомпонованная і злегка змінена версія Volkswagen ID.

До 2025 року електрична лінійка Skoda поповниться ще двома моделями: компактним кросовером і спорткаром, який стане наступником 110R.Категория: Авто