Мотоцикліст подав в суд на General Motors з-за ДТП з автомобілем самоврядним


Опубликованно 11.02.2018 04:14

Мотоцикліст подав в суд на General Motors з-за ДТП з автомобілем самоврядним

Мотоцикліст, який зіткнувся з Chevrolet Bolt, подав позов проти General Motors. ДТП за участю мотоцикла Honda і безпілотника належить Cruise Automation - дочірньої компанії GM - відбулося 7 грудня 2017 року в Сан-Франциско.

У позові Оскар Нільссон (мотоцикліст) вказав, що інцидент став результатом непередбачуваного поведінки Chevrolet Bolt, водій якого під час маневру не тримав руки на рульовому колесі. Почавши маневр перестроювання в ліву смугу, автомобіль раптово повернувся в початкову смугу і зіткнувся з мотоциклом, який їхав за ним Нільссона. За словами позивача, з-за отриманих під час аварії травм, він позбувся роботи.

У General Motors свою думку з цього приводу. У звіті, переданому концерном в Департамент автотранспорту Каліфорнії, вказано, що автомобіль Chevrolet Bolt рухався по трасі в автономному режимі в умовах інтенсивного руху. Почавши маневр перестроювання, безпілотник змушений був повернутися в початкову смугу, оскільки рухоме попереду транспортний засіб сповільнилося, і дистанція між автомобілями виявилася дуже маленькою. При цьому швидкість Chevrolet Bolt становила 19.3 км/год, тоді як мотоцикл Нільссона їхав зі швидкістю 27.4 км/год, тобто швидше, ніж усі інші транспортні засоби. Саме це і стало причиною зіткнення.

Новина про позов з'явилася через кілька днів після того, як GM заявила, що в 2019 році випустить безпілотний автомобіль п'ятого рівня автономності без керма або педалей.Категория: Авто