У Польщі зарізали українця


Опубликованно 11.02.2018 00:21

У Польщі зарізали українця

Між чоловіками сталася сварка, під час якої жертва отримала кілька ножових поранень. Незважаючи на півгодинну реанімацію, чоловік помер.

У польському Гданську 49-річний громадянин України загинув від ножових поранень, у зв'язку з вбивством були затримані чотири людини, передає Польське Радіо.

Є на кого спертися. Про польських мігрантів з України

Як наголошується, всі підозрювані також виявилися громадянами України, на момент затримання вони були в нетверезому стані.

Пригода сталася в середу, 1 листопада, близько 18:00 в Гданську.

"Ймовірно, злочинець/злочинці і жертва були знайомі. Між ними відбулася сварка, під час якої жертва отримала кілька ножових поранень. Незважаючи на півгодинну реанімацію, чоловік помер. Поліція підтвердила національність жертви, — це 49-річний громадянин України", — йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим вбивством поліція затримала чотирьох українців у віці 25-49 років.

Правоохоронці з'ясовують, чи є серед затриманих вбивця. Всі четверо взяті під варту, повідомили в поліції. Слідство триває, правоохоронці не виключають чергових затримань.

Читайте також — Польща — Україна: деталі та наслідки скандалу з вугіллям Донбасу

Нагадаємо, 29 жовтня в Гданську загинув українець, який працював на лісах при базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії.Категория: В мире