Мінськ готовий відправити своїх миротворців в Донбас – МЗС Білорусії


Опубликованно 11.02.2018 00:21

Мінськ готовий відправити своїх миротворців в Донбас – МЗС Білорусії

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що його країна готова брати участь у вирішенні миротворчих завдань.

Мінськ готовий відправити своїх миротворців в Донбас, якщо це буде прийнятно для всіх сторін, заявив глава МЗС Білорусії Володимир Макей.

Gazeta Wyborcza: може чи Донбас залишатися частиною України

"Ми готові виділити відповідний миротворчий контингент, якщо це буде прийнятно всім зацікавленим сторонам для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань", — сказав він.

Раніше газета Wall Street Journal з посиланням на дипломатичні джерела у Вашингтоні і ЄС повідомила, що США мають намір запропонувати план по розміщенню на сході України 20 тисяч міжнародних миротворців, американські представники мають намір обговорити це з російським колегами найближчим часом.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що підтримує ідею відправки миротворців ООН в Україну, але мова може йти тільки про функції забезпечення безпеки працівників ОБСЄ, миротворці повинні перебувати на лінії розмежування і ні на яких інших територіях.

За словами глави українського МЗС Павла Клімкіна, Україна, США, ФРН і Франція практично розробили спільний проект резолюції ООН по миротворцях в Донбасі.Категория: В мире