Розкрито умова довгого життя


Опубликованно 10.02.2018 17:07

Розкрито умова довгого життя

Довгожителі серед сільських жителів в Італії відрізняються позитивним ставленням до життя, працьовитістю, наполегливістю та міцними зв'язками з сім'єю, релігією і рідною землею. Це з'ясували учені Римського університету Ла Сапієнца і Каліфорнійської школи медицини в Сан-Дієго, які опублікували статтю в журналі International Psychogeriatrics.

На думку фахівців, виявлені психологічні особливості є одним з факторів довгого життя.

У дослідженні взяли участь 29 літніх людей і їх 51 родич з дев'яти сіл в регіоні Чіленто на півдні Італії. Найстарішим добровольцям виповнилося 90-101 рік. Вчені оцінили показники психічного і фізичного здоров'я, а також провели інтерв'ю, в ході якого учасники розповіли про особисте життя, важливих для них події і переконаннях.

Виявилося, що у довгожителів психічне здоров'я було краще, ніж у більш молодих членів їх сімей у віці 51-75 років. Вони демонстрували оптимізм, впевненість в собі, стресостійкість і хороші навички прийняття рішень. Крім того, вони були вірними своїм переконанням, успішно долали життєві труднощі і не турбувалися про те, що оточуючі думали.Категория: Разное