Розкрито несподівані наслідки занять фізкультурою


Опубликованно 10.02.2018 17:07

Розкрито несподівані наслідки занять фізкультурою

Американські вчені показали, що фізичні вправи благотворно впливають на мікрофлору кишечника незалежно від дієтичних пристрастей. Дослідження опубліковані в журналах Gut Microbes і Medicine & Science in Sports & Exercise, повідомляє Іллінойсскій університеті в Урбана-Шампейні (США).

У першій статті описані наслідки пересадки мишам зі стерильним кишечником фекальних микробиомов, отриманих від гризунів з низьким і високим рівнями фізичної активності. У мишей, які отримали мікроорганізми від фізично активних мишей, спостерігалося поліпшення стану здоров'я кишечника.

Друга публікація присвячена спостереження за невеликою групою жінок з нормальною та надлишковою вагою. Протягом шести тижнів вони регулярно отримували кардионагрузки, а в наступні півтора місяці фізичні вправи припинилися.

Спостереження показали, що інтенсивні фізичні вправи привели до різкого збільшення у жінок з нормальною вагою концентрації масляної кислоти в кишечнику і незначного — у ситих. Після припинення регулярних фізичних вправ рівні масляної кислоти в кишечнику у спостережуваних повернулися до попередніх значень.

Масляна кислота синтезується в кишечнику, вона необхідна, зокрема, для ефективного переварювання їжі і запобігання поширенню хвороботворних мікроорганізмів.Категория: Разное