Лоу: Кубіца – вражаючий гонщик, ми бачили, як він виступав у минулому


Опубликованно 13.01.2018 06:10

Лоу: Кубіца – вражаючий гонщик, ми бачили, як він виступав у минулому

Голова технічного штабу Вільямс Падді Лоу розповів, що команду хвилює не впливає травма Роберта Кубіци на здатність керувати болідом.

"Роберт – вражаючий гонщик. Ми всі бачили, як він виступав у Формулі-1 в минулому – він чудовий пілот, справжній професіонал, рішучий і розумний. Він дуже цікавий гонщик – ось чому ми вивчаємо його кандидатуру.

У нас йде процес, головне завдання якого визначити – чи можуть його травми вплинути на здатність керувати болідом Формули-1. Поки все добре – це все, що я скажу. Ми попрацювали на боліді 2014 року і тепер подивимося, як все пройде на наступному тижні, після чого ми зробимо висновки. Роберт відпрацює нормальну програму, а в процесі ми зможемо отримати відповіді на ці питання.

Я бачу, що багато людей кажуть, що будуть раді, якщо Роберт повернеться у Формулу-1. Подивимося. У такій ситуації дуже важливо бути об'єктивним. Ми як і раніше розглядаємо і кандидатури інших гонщиків, але при цьому ми знаємо, як вони виступають, – тому що у нас є багато даних з перегонів", – цитує Лоу Autosport.

Раніше Жак Вільньов висловив сумніви, що Кубіца зможе раптово отруливать від яких-небудь об'єктів.Категория: Статьи