Polestar 1 будуть випускати 500 одиниць на рік


Опубликованно 13.01.2018 05:58

Polestar 1 будуть випускати 500 одиниць на рік

Перша самостійна модель компанії Polestar (колишнього тюнінг-ательє Volvo) - 600-сильне купе Polestar 1 з'явиться на ринку в 2019 році. Запас ходу підключається гібрида на електротязі - 150 км. Річний обсяг виробництва складе 500 одиниць.

Невеликі обсяги виробництва обумовлені складністю конструкції новинки. Купе побудовано на укороченою платформі седана Volvo S90. У моделі повністю карбоновий кузов.

Автомобіль будуть збирати на новому заводі, будівництво якого завершується в Китаї. Підприємство стане частиною величезного комплексу з власним тестовим полігоном і клієнтським центром. Навряд чи новий завод, що випускає п'ятсот 600-сильних купе на рік, зможе приносити прибуток компанії, поки виробництво не запустять другу модель - повністю електричний седан Polestar 2. Його запуск у компанії заплановано на кінець десятиліття. На ринку Polestar 2 зможе конкурувати з Tesla Model 3.

За словами директора компанії Томаса Ингенлата, Polestar 1 стане самим потужним автомобілем, коли-небудь побудованих в Китаї.

На першому етапі продажів Polestar 1 буде поставлятися клієнтам за передплатою. Вартість моделі в залежності від кількості опцій - $150 - 177 тисяч.Категория: Авто