«Відеореєстратор на стероїдах» допоможе запобігати злочину


Опубликованно 13.01.2018 01:42

«Відеореєстратор на стероїдах» допоможе запобігати злочину

Штучний інтелект (ШІ) допоможе поліції американського штату Делавер запобігати злочину. Про це пише AFP.

Мова, зокрема, йде про «розумних» камерах в автомобілях, з допомогою яких можна вистежувати тих, хто ховається від влади, зниклих дітей або загублених людей похилого віку. ІІ буде аналізувати відеопотоки і впізнавати транспортні засоби за номерами та іншим особливостям.

Розробники програмного забезпечення називають його «відеореєстратором на стероїдах», який дасть поліції додаткову пару очей.

Програма — частина зростаючого тренду по використанню ШІ для запобігання злочинів, відзначає AFP. Як пише агентство, тенденція викликає занепокоєння у громадських активістів, які побоюються за недоторканність приватного життя.

У 1956 році вийшов розповідь Філіпа К. Діка «Особлива думка (Minority Report). За сюжетом, поліція завдяки так званим провидців, які бачать ще не скоєні злочини, заарештовує потенційних злочинців. Після некоректного втручання в роботу медіумів систему скасовують, а ув'язнених, заарештованих за їх наводкою, звільняють. Розповідь ліг в основу однойменного фільму Стівена Спілберга.Категория: Разное