Лос-Анджелес 2017: Infiniti показала кросовер QX50 другого покоління


Опубликованно 13.01.2018 00:24

Лос-Анджелес 2017: Infiniti показала кросовер QX50 другого покоління

Перша інформація про кросовер Infiniti QX50 нового покоління з'явилася кілька днів тому, а вже сьогодні компанія опублікувала детальну інформацію про дебютанте автосалону в Лос-Анджелесі. Жорсткість кузова нового покоління збільшено на 23% за рахунок використання високоміцної сталі, коефіцієнт аеродинамічного опору моделі знижений на 6%.

Автомобіль побудований за мотивами концепту Infiniti QX Sport Inspiration Concept, представленого 26 квітня 2016 на автосалоні в Пекіні. Його передня частина демонструє мову дизайну Powerful Elegance, переглядає в сміливих ліній і тонких світлодіодних фарах головного світла. У задній частині - хромовані патрубки подвійний вихлопної системи і світлодіодні задні габаритні вогні. У стандартній комплектації набір 19 - або 20-дюймових колісних дисків.

В обробці салону використано декілька видів шкіри, алюміній і натуральне дерево, а також встановлена нова інформаційно-розважальна система InTouch з 8 - і 7-дюймовим сенсорним дисплеєм. Обсяг багажника при складених сидіннях заднього ряду - 1 823 л.

У базовій комплектації QX50 отримав передній привід. Як опція буде пропонуватися повноприводна трансмісія з багатодисковою муфтою для підключення задніх коліс.

Одна з особливостей нового покоління - двигун VC-Turbo із змінною в залежності від характеру руху ступенем стиснення (від 8:1 до 14:1). Дволітрова «четвірка» потужністю 268 л. с. (380 Н·м) розганяє передньопривідний кросовер до 96 км/год за 6.7 секунди, повнопривідний через 6.3 с. Максимальна швидкість - 230 км/ч. Мотор поєднується з безступінчатим трансмісією XTRONIC. У компанії говорять, що витрата палива в комбінованому циклі - 8.7-9 л/100 км

На допомогу водієві передбачені «електронне» рульове управління Direct Adaptive Steering і система ProPilot Assist, контролює рульове управління, прискорення і гальмування в одній смузі руху.

На ринку США Infiniti QX50 наступного покоління з'явиться навесні 2018 року.Категория: Авто