Новий BMW M3 CS став самим потужним представником сімейства


Опубликованно 12.01.2018 01:34

Новий BMW M3 CS став самим потужним представником сімейства

Компанія BMW представила нову спецверсію «зарядженого» седана M3 — 460-сильний M3 CS. На всіх бажаючих новинки може не вистачити, оскільки баварці обіцяють випустити лише 1200 таких автомобілів.

Трилітрова твін-турбо «шістка» нового BMW M3 CS видає на 10 л. с. і на 50 Н·м (600 Нм) більше, ніж агрегат моделі M3 з пакетом Competition Package. Новинка за замовчуванням оснащується 7-ступінчастим «роботом» M DCT з подвійним зчепленням. Розгін з 0 до 100 км/год у версії CS займає 3.9 секунди — на 0.1 секунди швидше M3 з Competition Package і на 0.2 секунди швидше звичайного BMW M3 з роботизованою коробкою передач. Також тут вже в базі передбачений спорт-пакет M driver's Package, з яким максимальна швидкість програмно обмежена на 280 км/ч.

Елементи та налаштування підвіски BMW M3 CS багато в чому повторюють M3 Competition Package — деталі виготовлені з кованого алюмінію, завдяки чому знижено неподресоренные маси. Крім цього передбачені оригінальні ковані колісні диски (9 J x 19 спереду і 10 J x 20 ззаду) і полуслики Michelin Pilot Sport Cup 2 (265/35 R19 і 285/30 R20 спереду і ззаду, відповідно). За доплату можна буде замовити шини Michelin Pilot Super Sport і вуглець-керамічні гальмівні диски з шести- (спереду) і чотирьохпоршневими (ззаду) супортами. Стандартно на CS будуть встановлені чотирьох - і двухпоршневые супорти.

Спецверсія BMW M3 має активний М-диференціал, «свої» параметри адаптивної підвіски і системи стабілізації, випускну систему з регульованими заслінками, а також капот, дах, передній спліттер, задній дифузор і спойлер на кришці багажника з вуглепластика. У салоні використана шкіра і алькантара, на пороги додані накладки з назвою моделі, а на спинки крісел завдано оригінальний малюнок. Додатково до цього CS-ка отримала червону кнопку запуску двигуна.

Прийом замовлень BMW M3 CS стартує в січні 2018 року, а виробництво автомобілів почнеться в березні. Ціни німці поки не називають. Стандартний BMW M3 з пакетом Competition Package і «роботом» в Німеччині оцінюється щонайменше в 85 190 євро.Категория: Авто