Представлений оновлений Samsung SM3 Z. E. зі збільшеним запасом ходу


Опубликованно 12.01.2018 00:20

Представлений оновлений Samsung SM3 Z. E. зі збільшеним запасом ходу

На міжнародному автосалоні Daegu International в Південній Кореї представлена оновлена версія електричного седана Renault Samsung SM3 Z. E. з запасом ходу 213 кілометрів.

Під назвою SM3 Z. E. на південнокорейському ринку продається електрична версія моделі Renault Fluence. Представляючи оновлену версію електрокара на автошоу в Тегу, компанія Renault Samsung Motors повідомила, що з новою батареєю ємністю 36 кВт·год за корейським їздовому циклу седан зможе долати 213 км. Це на 57% більше, ніж на колишньої 22-кіловатної батареї. При цьому, як відзначають розробники, їм вдалося зберегти початкові розміри і масу моделі. Враховуючи дані корейського управління безпеки транспорту (KOTSA), одного заряду акумулятора місцевим автомобілістам, преодолевающим в середньому 40 км в день, повинно вистачити приблизно на п'ять днів.

Оновлений SM3 Z. E. зберіг колишній 95-сильний електромотор і максимальну швидкість на рівні 135 км/год, а також дизайн і розміри.

У Південній Кореї модель користується популярністю не тільки у приватних клієнтів, але і у служб таксі і державних структур. Кожен рік тут продається більше 2000 SM3 Z. E. Вартість базової версії - 39 мільйонів вон (майже $36 тисяч).

Так, у 2016 році міністерство охорони здоров'я Південної Кореї набуло 1200 електричних седанів.Категория: Авто