Новий седан Volkswagen Polo дебютував під ім'ям Virtus


Опубликованно 12.01.2018 00:20

Новий седан Volkswagen Polo дебютував під ім'ям Virtus

Volkswagen представив бразильську версію седана Polo під назвою Virtus. На місцевому ринку новачок займе місце між локальними моделями Voyage і Jetta і буде пропонуватися з двома моторами.

Модель побудована на базі хетчбека Volkswagen Polo нового покоління. В основі «бразильської» новинки модульна платформа MQB-A0: рульовий механізм, електро-насичення і модуль силового агрегату запозичені у архітектури MQB. Для Virtus розробили нове шасі, зберігши колишню конфігурацію: спереду - стійки McPherson, ззаду - напівзалежна підвіска. У зовнішньому вигляді новинки змішалися риси латиноамериканської версії «пятидверки», поточній версії Volkswagen Polo і старших моделей бренду. Ззаду замість вертикальних ліхтарів встановлені горизонтальні. Кузов став міцніше завдяки більшому використанню високоміцних сталей.

Габаритна довжина Virtus - 4480 мм, ширина - 1751 мм, висота 1468 мм Розмір колісної бази - 2650 мм Об'єм багажника 521 л, бензобака - 52 к.

Оформленням інтер'єру Virtus нагадує європейську версію хетчбека Polo. У дорогих версій новинки віртуальна приладова панель і 8-дюймовий дисплей медіасистеми з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. У дешевих комплектаціях - стрілочні прилади і проста аудіосистема. Між спинками передніх сидінь встановлені додаткові повітроводи, які забезпечують комфорт пасажирів заднього ряду.

На місцевому ринку Virtus буде продаватися з двома моторами. У базовій версії - це 1.6-літровий атмосферник. На бензині віддача такого мотора - 110 л. с. і 155 Н·м, на популярному в Бразилії етанол - 117 к. с. і 162 Н·м. Працювати він буде в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Для версії Comfortline та Highline приготували 1.0-литрову «турботройку» TSI розвиваючу 116-128 л. с. потужності (незалежності від виду палива) і 200 Н·м крутного моменту. Трансмісія - 6-ступінчастий «автомат». З турбомотором, заправлений етанолом, Virtus прискорюється до першої «сотні» за 9.9 с, максимальна швидкість при цьому становить 194 км/ч.

Докладної інформації про оснащення поки немає. Відомо, що «бразилець» буде мати чотири подушки безпеки, а для турбірованних версіях передбачена система стабілізації.Категория: Авто