Toyota і Panasonic домовляються про спільне виробництво автомобільних акумуляторів


Опубликованно 11.01.2018 06:02

Toyota і Panasonic домовляються про спільне виробництво автомобільних акумуляторів

Японські корпорації Toyota Motor і Panasonic підписали угоду про вивчення можливості спільного виробництва призматичних автомобільних акумуляторів «з найкращими в галузі показниками продуктивності, безпеки і вартості». Співпраця повинна сприяти підвищенню популярності електрокарів та вирішенню глобальних проблем: скорочення наслідків глобального потепління, забруднення повітря, а також збереженню природних ресурсів та забезпечення енергобезпеки.

Корпорація Panasonic вважає виробництво літій-іонних акумуляторів одним з ключових областей свого бізнесу. Разом з компанією Tesla вона розвиває напрямок циліндричних акумуляторів. Нова угода з Toyota покликане посилити позиції компанії в сегменті призматичних батарей, повідомили в прес-службі Panasonic.

«Щоб вижити на цьому ринку, ми повинні створити кращі акумулятори. Наші циліндричні моделі вже завоювали безумовне лідерство. Пора подумати про те, що потрібно автовиробникам в перспективі», — зазначив Казухиро Цуга, президент корпорації Panasonic.

У Toyota великий досвід створення гібридного та електричного транспорту. У 1997 році компанія почала виробництво гібрида Prius, а в 2014 році представила модель Mirai на паливних елементах. Toyota має намір використовувати власні напрацювання для створення широкого спектру екологічних транспортних засобів: гібридів, що підключаються гібридів, автомобілів на паливних комірках і електромобілів. За прогнозом глави відділу перспективних досліджень і розробок Toyota Сейго Кудзумаки, до 2040 року двигуни внутрішнього згоряння будуть використовуватися тільки в 10% автомобілів з гібридними силовими установками, а до 2050 року зникнуть повністю.Категория: Авто