Apple вибачилася за уповільнення роботи старих iPhone


Опубликованно 11.01.2018 00:56

Apple вибачилася за уповільнення роботи старих iPhone

Корпорація Apple опублікувала заяву з вибаченнями перед своїми клієнтами за уповільнення роботи застарілих моделей iPhone. Заява розміщена на сайті компанії.

«Ми знаємо, що деякі з вас відчувають, ніби Apple підвела вас. Ми приносимо свої вибачення. Ця проблема викликала багато непорозумінь, тому ми б хотіли порозумітися і розповісти про те, над якими змінами ми працюємо», — йдеться в заяві.

У компанії заявили, що ніколи не робили і не будуть вживати ніяких заходів для навмисного скорочення терміну служби будь-якого продукту Apple, щоб змусити споживачів оновити свої гаджети. «Ми завжди ставили перед собою мету створювати продукти, які б подобалися нашим споживачам, а створення iPhone, які працювали б максимально довго, є важливою частиною цієї мети»», — вказали в Apple.

Представники корпорації пообіцяли знизити вартість заміни батарей для старих моделей в США з 79 до 29 доларів, а також вказали, що прийдешнє оновлення iOS, яке побачить світ у січні 2018 року, дасть можливість користувачам отримувати більше інформації про стан акумуляторів гаджетів Apple.

У грудні 2017 року корпорація Apple, зізналася у зниженні продуктивності iPhone зі старими акумуляторами. Це робилося виключно для запобігання самовільного вимкнення апарата при високому навантаженні, зазначали в компанії.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!Категория: Разное