Panasonic привезе на CES новий концепт-кар власної розробки


Опубликованно 11.01.2018 00:32

Panasonic привезе на CES новий концепт-кар власної розробки

Одним з експонатів виставки споживчої електроніки CES 2018 стане концепт-кар Panasonic. Це може бути автономний електричний шаттл або модель для демонстрації власних безпілотних технологій компанії.

Шпигунський знімок концепту, зроблений імовірно, в павільйоні CES, опублікував портал Jalopnik. Сам же виробник ніякої інформації про автомобілі не надав.

У минулому році Panasonic привозила на CES концепт салону автономного автомобіля з пасажирськими сидіннями навколо стола, поверхня якого являє собою сенсорні дисплеї. Концепт демонстрував користувальницький інтерфейс і такі функції, як розпізнавання осіб і доповнена реальність.

Судячи з відсутності дверей, новий концепт стане стендом для демонстрації нових розробок японського виробника електроніки. Про це дізнаємося вже через тиждень.

Раніше повідомлялося, що Panasonic тестує власну систему автономного управління, яка повинна з'явитися на ринку в 2022 році. Тестування концепту планують завершити наприкінці березня 2018 року.

У квітні 2017 року корпорація створила спеціальний підрозділ, який буде займатися розробками для автомобільної промисловості і планує за п'ять років (до березня 2022 року) збільшити виручку від цього напрямку бізнесу в два рази - до 22 мільярдів доларів.Категория: Авто