Великобританія виділить кошти на впровадження безпілотників і електромобілів


Опубликованно 11.01.2018 00:32

Великобританія виділить кошти на впровадження безпілотників і електромобілів

Повністю автономні транспортні засоби можуть з'явитися на вулицях Великобританії в 2021 році. Канцлер казначейства Філіп Хеммонд має намір дозволити випробування безпілотників на дорогах загального користування без участі людини.

Як повідомляє The Guardian, Хеммонд планує прийняти всі заходи, щоб до моменту виходу зі складу ЄС у 2019 році Великобританія стала лідером з виробництва електрокарів, розвитку телекомунікацій і штучного інтелекту. Канцлер вважає, що знявши ті ж юридичні обмеження, що й країни ЄС, Великобританія зможе конкурувати на ринку, прискорити зростання ВВП і створити нові робочі місця.

Крім змін у законодавчій базі, міністерство фінансів Великобританії виділяє ?400 мільйонів на фінансування підприємств, що займаються будівництвом зарядних станцій для електрифікованих транспортних засобів. Крім того, уряд має намір стимулювати придбання електрокарів населенням з допомогою субсидій, виділивши на це ?100 мільйонів. Ще ?75 мільйонів буде направлено на роботи по створенню штучного інтелекту, ?160 мільйонів на розвиток мобільних мереж 5G, ?100 мільйонів - на створення 8 тисяч робочих місць для викладачів програмування і ще ?76 мільйонів на підвищення кваліфікації. Крім того, міністерство планує підвищити податки для виробників пластмас.

Ініціативи міністерства фінансів підтримує Суспільство автовиробників і трейдерів Великобританії. Його виконавчий директор Майк Хоуз сказав: «Ми підтримуємо заходи уряду, щоб зробити Великобританію одним з кращих місць в світі для розробки, тестування та продажу автономних транспортних засобів. Ці транспортні засоби перетворять наші дороги і суспільство, значно скоротять кількість нещасних випадків і збережуть тисячі життів, додаючи щороку мільярди фунтів в економіку. Ми з нетерпінням очікуємо продовження співробітництва галузі з урядом, щоб Великобританія могла бути однією з перших, хто зрозумів переваги цієї захоплюючої нової технології».Категория: Авто