Фахівці нетрадиційно зламали захист iPhone X у В'єтнамі


Опубликованно 11.01.2018 00:02

Фахівці нетрадиційно зламали захист iPhone X у В'єтнамі

Співробітники компанії Bkav, що займається розробками в області кібербезпеки, змогли обійти систему ідентифікації користувача Face ID на новому смартфоні iPhone X.

Розблокувати пристрій вдалося з першої спроби, йдеться в повідомленні на сайті компанії. Для цього фахівці створили маску особи одного із співробітників, обличчя якого було зареєстровано в системі цього телефону. Вона складалася з роздрукованих двомірних зображень очей, силіконового носа і надрукованого на 3D-принтері каркаса.

Крім того, "спеціальній обробці" зазнали щоки і області навколо особи. Розробники стверджують, що витратили на виробництво маски приблизно 150 доларів. Втім, в домашніх умовах зробити її буде непросто — крім зазначених компонентів для створення маски необхідно детальне знання принципів роботи систем безпеки на смартфонах.

Варто зазначити, що для розблокування iPhone X не обов'язково використовувати технологію Face ID. Телефон можна активувати звичними способами, наприклад за допомогою цифрового пароля.Категория: В мире