Чоловік обзавівся рукою з пальцями ніг


Опубликованно 10.01.2018 01:12

Чоловік обзавівся рукою з пальцями ніг

Пластичні хірурги з Лікарні Королеви Вікторії (Великобританія) вперше пересадили кілька пальців ніг на долоню 56-річного чоловіка. В результаті успішної операції до Джеремі Пэйтону (Jeremy Payton) повернулася функціональність кисті правої руки, яка була майже повністю позбавлена пальців 16 років тому. Про це повідомляє видання The Mirror.

В результаті нещасного випадку з промисловим блендером Джеремі Пейтон втратив чотири пальці і половину великого пальця. За словами чоловіка, хтось забув надіти захисний кожух на пристрій, що повинно було запобігти попадання рук під обертові леза. «Спочатку я подумав, що у мене просто здерло шкіру, — згадує чоловік. — Я не відразу зрозумів, наскільки все серйозно, поки не побачив, що у мене відрізало пальці».

Спроба лікарів пришити два з відрізаних пальців назад не увінчалася успіхом. Отримана травма не дозволяла Пэйтону водити машину, тримати кулькову руку або чистити овочі. Тому він погодився на нову операцію, в ході якої два пальці правої ступні і великий палець лівої були пересаджені на травмовану долоню. Хоча рука не відновила колишню функціональність, нові пальці дозволили чоловікові займатися ремонтом і домашнім господарством.

За словами пластичного хірурга Марка Пикфорда (Mark Pickford), проведена операція є першою в своєму роді, оскільки не було випадків, які зажадали такої масштабної реконструкції руки. Пересадка пальців ніг зазвичай проводиться у дітей, які народилися з недорозвиненими долонями.

У листопаді 2017 року видання писало про іншої подібної операції, в ході якої палець ноги пересадили на праву долоню 22-річного індійця, у якого в результаті нещасного випадку відрізало три пальці руки.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!Категория: Разное