В РПЦ назвали умову успішного пуску ракет


Опубликованно 09.01.2018 02:56

В РПЦ назвали умову успішного пуску ракет

Священик Благовіщенській єпархії Святослав Шевченко назвав умовою успішної роботи техніки «співпраця людини і Бога». Таким чином, представник РПЦ прокоментував слова протодиякона Андрія Кураєва про відповідальність церкви за невдалий пуск супутника «Метеор-М» №2-1 на ракеті «Союз-2.1 б». Про це в середу, 29 листопада, повідомляє РИА Новости.

«Освячення машини не захистить від ДТП, якщо ти порушуєш правила дорожнього руху. Скажімо так, якщо освятити машину з порожнім бензобаком, вона не заведеться. Ми звертаємося до Бога з молитвами, але освячення не скасовує людського фактора, не скасовує і поломок. Ми хрестимо людей та не гарантуємо, що вони потраплять в рай, вінчаємо і не говоримо, що вони точно не розлучаться, це вже залежить від людей. Є ідея співпраці людини і Бога», — заявив священик.

Раніше Кураєв заявив, що «дуже дивно, що церква нібито надає послуги, але ніколи не відповідає за якість цих послуг». Таким чином протодиякон прокоментував окроплення місцевим єпископом Лукіаном приготовленої до старту ракети, метеорологічного супутника, а також персоналу космодрому Східний святою водою, проведене 26 листопада.

Ракета «Союз-2.1 б» з розгінним блоком «Фрегат» і корисним навантаженням (19 супутників, у тому числі 17 іноземних) стартувала 28 листопада о 08:41 за київським часом. З-за неполадок з розгінним блоком головна частина носія була загублена. Це був другий пуск з головного космодрому країни.Категория: Разное