Кличко заявив про готовність столичних шляховиків до зими


Опубликованно 30.12.2017 06:14

Кличко заявив про готовність столичних шляховиків до зими

Генеральний директор «Київавтодору» Олександр Густелев представив меру частина спецтехніки, яка є у підприємства – 130 одиниць техніки для прибирання снігу, ремонту асфальтового покриття, виконання будівельних робіт, нанесення дорожньої розмітки тощо. Зокрема, представили зразки всесвітньо відомих виробників: «SCHMIDT», «BUCHER», «CRAFCO», «Hofmann», «LineLazer», «Wirtgen», «VOGELE», «МАN», «Mercedes».

За словами Віталія Кличка, тільки за 2015-2017 роки Київ закупив майже 100 одиниць новітньої дорожньої техніки для ремонту та утримання доріг. Крім того, за особистою домовленістю мера, столиця отримала від Німеччини 17 одиниць багатофункціональної снігоприбиральної техніки «МАN» та «Mercedes». При цьому, фахівці «Київавтодору» проводять капітальні ремонти старої техніки, яка ще може ефективно працювати на вулицях.

До зимового сезону «Київавтодор» підготував 345 одиниць снігоприбиральної техніки. Комунальні керуючі компанії в районах підготували 335 одиниць техніки: 195 тракторів і 140 одиниць малої механізації. На випадок затяжних снігопадів укладено 159 договорів на залучення допоміжної збиральної техніки організацій.

Місто також накопичив достатні запаси сипучих матеріалів. Зокрема, 38 тисяч тонн солі (103%) і понад 41 тисячу тонн піску (108%).

«Столичні шляховики готові до утримання і прибирання дорожньої мережі у зимовий період. Київ підготувався до можливих снігопадів. І коли вони почнуться, ми будемо працювати швидко і ефективно, щоб забезпечити життєдіяльність нашого міста», – зазначив мер у коментарі журналістам.

Під час візиту на виставку Віталій Кличко вручив понад 30 подяк міського голови працівникам підрозділів «Київавтодору» з нагоди дня автомобіліста і дорожника. Як і в минулому році, міський голова вручив 12 кращим працівникам столичних ДЕУ сертифікати на відпочинок у Єгипті.

«Ми знайшли можливість, залучили туристичні компанії, і кращі працівники «Київавтодору» – фахівці, які у спеку і холод працюють на дорогах, – поїдуть з сім'ями відпочити в Єгипет. Хто добре працює, повинен добре відпочивати», – наголосив Віталій Кличко.Категория: Общество