Volkswagen побудував величезний аеродинамічний тунель


Опубликованно 30.12.2017 01:40

Volkswagen побудував величезний аеродинамічний тунель

Volkswagen відкрив новий аеродинамічний тунель у Вольфсбурзі, в будівництво якого інвестовано понад 100 000 000 євро. Площа тунелю - 80 000 квадратних метрів.

У новому тунелі в Німеччині Volkswagen буде відчувати автомобілі, імітуючи реальні умови руху при швидкості повітряного потоку до 250 км/год і температурному режимі від -30 °C до + 60 °C. Він може моделювати сніг на додаток до дощу і сонячне світло після експериментальної фази і дозволить проводити значно більше реальних випробувань, ніж його попередник.

Основним компонентом тунелю є роликовий динамометр, який також відповідає всім вимогам, що пред'являються до дорожніх випробувань. Під час випробувань кожне колесо автомобіля розташоване на плоскій стрічці, що дозволяє моделювати його реальну поведінку, включаючи руху коліс на поворотах. Новий тунель з інтегрованою системою камер автоматично вирівнює тестову модель менш ніж за п'ять хвилин. У попередньому на це йшло близько 30 хвилин. Крім того, в концерні стверджують, що їх новий аеродинамічний тунель найтихіший у світі. При швидкості вітру 160 км/год він генерує 65 децибел, що порівнянно з працюючим на середньому рівні гучності телевізором.

До 2020 року концерн планує випустити понад 50 моделей автомобілів. Новий аеродинамічний тунель дозволить визначити аеродинамічний опір кожного з них всього за 20 хвилин. Комп'ютерний розрахунок займає кілька днів.Категория: Авто