Bentley представила спецверсію Bentayga для поїздок на полювання


Опубликованно 16.12.2017 01:50

Bentley представила спецверсію Bentayga для поїздок на полювання

Підрозділ Mulliner і збройова фірма Purdey підготували спеціальну версію Bentley Bentayga з комплектом аксесуарів Field Sports для любителів полювання.

У салоні ексклюзивного Bentley Bentayga Field Sports між сидіннями заднього ряду встановлений обтягнутий шкірою ящик для двох рушниць. Вони виготовляються вручну майстрами лондонській збройової фірми Purdey, заснованої в 1814 році. Виготовлення кожного такого рушниці тривати два роки.

У багажному відділенні автомобіля з'явилися додаткові відділення для зберігання боєприпасів, напоїв, аптечки і ножа. Любителів сигар порадує х'юмідор ручної роботи. Крім того, справжні фанати полювання зможуть додатково замовити сумку Purdey з набором одягу (водонепроникний плащ, жакет, пальто і гетри), а також спальний мішок і взуття.

Кросовер пропонує широкий діапазон налаштувань в режимі бездоріжжя і додаткові налаштування адаптивного позашляховика. Залежно від стану дороги водій зможе вибрати один з восьми доступних режимів. Полегшить рульове управління з електроприводом (EPAS) і система Bentley Dynamic Ride, що дозволяє вибрати один з преднастроенных режимів водіння.

Як і всі Bentley, Bentayga Field Sports оснащений многорежимной пневматичною підвіскою. Водій може вибирати з чотирьох режимів: High 2, High 1, Normal і Low. Для полегшення завантаження і розвантаження задня підвіска опускається за допомогою перемикача, встановленого в багажному відділенні автомобіля.

Незважаючи на ексклюзивне оформлення, Bentayga Field Sports як і раніше комплектується стандартною 6.0-літровою «битурбовосьмеркой» потужністю 600 л. с. розвиваючої 900 Нм крутного моменту. З таким агрегатом кросовер розганяється до 100 км/год за 4.1 с і розвиває швидкість 301 км/ч.Категория: Авто