З'явилися подробиці про новий Mercedes-Benz G-Class


Опубликованно 06.12.2017 06:00

З'явилися подробиці про новий Mercedes-Benz G-Class

Новий Mercedes-Benz G-Class дебютує в січні 2018 року на Детройтському автосалоні. Це буде найбільш значне оновлення моделі з 1979 року.

Нове покоління «Гелендваген» збереже фірмові квадратні форми і рамну конструкцію, хоча остання в порівнянні з поточною моделлю буде значно оптимізована і модернізована. Кузов позашляховика став значно ширше і повністю виготовлений з алюмінію, що дозволило підвищити надійність і в той же час зменшити вагу конструкції. Споряджена маса базової версії нового покоління позашляховика складе 2435 кг. Це на 160 кг менше маса минає G-Class. Що стосується аеродинамічного опору, то воно залишиться колишнім (0.54), як і фірмові кутасті форми.

В компанії планують значно поліпшити систему рульового управління. Застарілий кульовий механізм рециркуляції замінять сучасної рейкою з електропідсилювачем. Це рішення дозволить збільшити маневреність позашляховика.

Нове покоління залишиться повнопривідним з блокуваннями всіх трьох диференціалів і заниженою передачею. Трансмісія - 9-ступінчастий «автомат» 9G-Tronic.

Просторіше стане і салон: відстань між рядами сидінь помітно збільшиться.

На початковому етапі новий Mercedes G-Class буде пропонуватися в трьох модифікаціях. Базова версія позашляховика - G 400 d буде оснащуватися новий 2.9-літровою рядною «шестіркою» потужністю 340 л. с. Бензинова - G 500 отримає використовуваний у нинішній версії 4.0-літровий бітурбомотор V8 Mercedes потужністю 422 к. с. Цей же мотор, але вже потужністю 612 л. с. буде встановлюватися на «заряджену» версію позашляховика Mercedes-AMG G 63. Найпростіша модифікація «Гелендваген» з 3.0-літровою бензиновою «шісткою» з'явиться пізніше.

Кілька днів тому Mercedes-Benz показав «прощальну» версію нинішнього покоління - Mercedes-Benz G-Class Limited Edition. Його відхід стане початком нової сторінки в історії легендарного «квадратного» позашляховика.Категория: Авто