Високий попит зупинив прийом замовлень на Opel Ampera-E


Опубликованно 06.12.2017 04:18

Високий попит зупинив прийом замовлень на Opel Ampera-E

Opel змушений просити норвезьких дилерів припинити прийом замовлень на Opel Ampera-E. Європейська версія Chevrolet Bolt EV виявилася настільки популярною, що підприємство GM в Мічигані не встигає постачати вже замовлені автомобілі.

Подібна ситуація склалася і в США. Завод GM Orion Assembly в Мічигані, де випускаються обидві моделі, просто не встигає за постійно зростаючим попитом на електрокари. Це і стало причиною «замовний зупинки», а разом з нею і чуток про те, що автомобіль більше не буде доступний для замовлення. Ситуації ускладнювалася ще й тим, що концерн GM Opel продав і всі свої європейські підрозділи групі PSA, але за умовами угоди повинен поставляти Opel Ampera-E в Європу.

За словами представника Opel Крістофера Рукса, компанія дійсно «призупинила прийом нових замовлень на Ampera-E», але тільки для того щоб «спочатку зосередитися на задоволенні потреб клієнтів існуючими контрактами і очікують їх легкові автомобілі».

На даний момент в Європу доставлено близько 1000 автомобілів Ampera-E, велика частина з них в Норвегію. У той же час тільки в цій країні заявки на електрокар оформили майже 5000 чоловік. А ще є замовники з Нідерландів, Німеччини та Швейцарії.

З моменту запуску Chevrolet Bolt EV в серію в минулому році підприємство GM в США випустило понад 15 000 електрокарів. Велика частина з них залишилася на території країни. Але і цього виявилося мало. Популярність моделі зростає з кожним місяцем.

У Норвегії Opel Ampera-E доступний для замовлення з грудня 2016 року. Першими в продаж надійшли хетчбеки в комплектації Premium вартістю 299 900 крон (близько 35.4 тис. доларів США).

У цьому місяці GM заявив про випуск двох повністю нових електрокарів, які повинні з'явитися протягом 18 місяців, і ще в двадцяти найближчі 5 років.

 Категория: Авто