Хемілтон задумався про відхід з Формули-1


Опубликованно 06.12.2017 00:40

Хемілтон задумався про відхід з Формули-1

Чотириразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон зізнався, що він вже подумує про відхід з Формули-1. Вірніше про те, чим буде займатися після.

"Мої думки стосовно даного питання змінюються, як погода. Мова йде про спробу знайти баланс. В даний час у мене за контрактом залишився ще один рік з командою, і я дійсно хочу продовжувати, але я перебуваю в тій точці, коли постійно виникає питання, чи не втрачу я що-то.

Днями я розмовляв з моїм кращим другом про те, як це – жити на одному місці, займатися рутиною, бачитися з друзями. З кожним роком, який я проводжу в спорті, я відкладаю це.

Здається, що з 40 років буде багато часу для цього. Але моя тітонька померла від раку. У свій останній день вона сказала: "Я кожен день працювала, маючи план одного разу зупинитися і займатися всіма цими речами, а потім у мене скінчилося час". Це глибоко засіло в моїй душі, тому я намагаюся жити кожен день по максимуму.

Це те, з чим я борюся, – я хочу продовжувати ганятися, але в той же час займатися своїми справами", – передає слова Хемілтона Motor Sport Magazine.

Раніше повідомлялося, що Хемілтон назвав своїх найсильніших суперників.Категория: Статьи