На мігрантів у Середземному морі напали акули: більше 30 жертв


Опубликованно 06.12.2017 00:26

На мігрантів у Середземному морі напали акули: більше 30 жертв

У воді були виявлені десятки тіл і близько п'яти синіх акул, які плавали поруч з ними. На тілах деяких загиблих були видні сліди від укусів.

У Середземному морі акули напали на човен з африканськими мігрантами, внаслідок чого щонайменше 31 людина загинула і 40 пропали без вісті, повідомляє The Daily Mail з посиланням на військово-морські сили Лівії.

Інцидент стався 25 листопада неподалік від узбережжя Лівії. Близько 200 мігрантів із Сомалі, Гани, Нігерії, Ефіопії перетинали Середземне море на двох надувних човнах, прямуючи в Італію.

Одна з човнів почала тонути, а на людей, які впали у воду, напали акули.

Співробітники берегової охорони Лівії, які прибули на місце події, виявили у воді десятки тіл і близько п'яти синіх акул, які плавали поруч з ними. На тілах деяких загиблих були видні сліди від укусів.

Співробітники лівійської берегової охорони більше п'яти годин шукали зниклих, однак знайшли тільки одного. Всього вони врятували з води 60 чоловік, а пізніше підібрали ще 140 пасажирів другого судна, що прямував до Італії. Всіх врятованих доставили на військово-морську базу в Тріполі.Категория: В мире