Найпотужніша зброя Китаю виявилося радянської розробкою


Опубликованно 06.12.2017 00:14

Найпотужніша зброя Китаю виявилося радянської розробкою

Американо-китайська комісія з економіки та безпеки при Конгресі США підготувала доповідь, присвячений пріоритетним напрямам розвитку озброєнь КНР, які потенційно представляють небезпеку для Сполучених Штатів, повідомляє Scout Warrior.

В представлений список входять, зокрема, багаторазові гіперзвукові літальні апарати, надзвукові двигуни, лазерна зброя, railgun засоби знищення супутників, безпілотники та системи штучного інтелекту.

У доповіді комісії відзначається, що за останні десятиліття Китай домігся значного прогресу в модернізації військової техніки, в тому числі за рахунок запозичення радянських технологій з Росії та України. Китайські розробки, як пишуть експерти, поки що відстають від американських аналогів, однак розрив швидко скорочується.

У листопаді в Китаї був представлений плаваючий танк VN18, здатний розвивати рекордну в своєму класі швидкість. На суші танк здатний пересуватися на швидкості до 65 кілометрів на годину, а на воді — до 30 кілометрів на годину. VN18 оснащений гарматою, кулеметом і протитанковими ракетами.Категория: Разное