У Парижі представлений безпілотник четвертого рівня Autonom Cab


Опубликованно 02.12.2017 01:00

У Парижі представлений безпілотник четвертого рівня Autonom Cab

Французька компанія Navya відома, як виробник автономних шатлів, запропонувала безпілотник четвертого рівня Autonom Cab за 230-250 тисяч євро. Роботакси, здатний самостійно пересуватися по дорогах з «передбачуваним» рухом, виїхало на вулиці Парижа.

У шестимісному машини, яка цілком може претендувати на звання першого у світі безпілотного таксі, немає керма і педалей, а єдина зсувні двері розташувалася на правому борту. Привабливим зовні кеб назвати не можна. Імовірно роботакси оснащене одним електродвигуном потужністю 20 л. с.(15 кВт). Максимальна швидкість новинки - 90 км/год, але в умовах Парижа, де, як і у всіх європейських містах діє обмеження 50 км/год, розганяється до такої цифри, йому навряд чи доведеться. Яким буде запас ходу, розробники не повідомляють.

У другому кварталі 2018 році Navya Autonom Cab протестують на вулицях Франції та Австралії. Всі бажаючі зможуть покататися на роботакси безкоштовно. Більш детальна інформація про новинку з'явиться в січні, коли Navya представить свою розробку на виставці електроніки CES в Лас-Вегасі.

Автономний 12-місцевий шаттл Navya Arma вже колесить вулиці Лас-Вегаса і навіть встиг стати учасником невеликого ДТП, в якому ніхто не постраждав. Виїхав йому напереріз вантажівка, зачепив переднє крило безпілотника, незважаючи на те, що той зупинився, визначивши потенційну загрозу. Водієві фури довелося виплатити штраф за порушення правил дорожнього руху. Найближчим часом Navya Arma буде обслуговувати пасажирів в Юті, Неваді та інших штатах.Категория: Авто