Toyota: двигуни внутрішнього згоряння до 2050 року повністю зникнуть


Опубликованно 02.12.2017 01:00

Toyota: двигуни внутрішнього згоряння до 2050 року повністю зникнуть

У компанії Toyota спрогнозували розвиток автомобільної індустрії до середини 21 століття. Якщо він здійсниться, до 2040 року двигуни внутрішнього згоряння будуть використовуватися тільки в 10% автомобілів з гібридними силовими установками, а до 2050 року зникнуть повністю.

Автором такого прогнозу став голова відділу перспективних досліджень і розробок японської компанії Toyota Сейго Кудзумаки. Містер Кудзумаки вважає, що вимоги щодо норм шкідливих викидів, будуть посилені вже найближчим часом, а швидкий розвиток ринку електромобілів прискорить процес відмови від двигунів внутрішнього згоряння.

«Ми очікуємо, що до 2050 року скоротимо викиди CO2 від транспортних засобів на 90% порівняно з показником 2010 року», - сказав Кудзумаки. «Щоб домогтися цього, з 2040 року прості автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння не будуть випускатися, але ДВС можуть бути основою деяких гібридних або підключаються гібридних автомобілів».

В даний час частка Toyota в світових продажах електрокарів і гібридів становить 43%, а Toyota Prius є самим продаваним електрифікованим автомобілем у світі. На сьогоднішній день продано більше 11 мільйонів автомобілів цієї моделі. Власну лінійку електрокарів японський автомобільний бренд планує запустити до 2020 року. «Ранні» моделі компанія буде оснащувати літій-іонними акумуляторами, які забезпечують запас ходу близько 480 км, а пізніше планує використовувати власні компактні, легкі і продуктивні твердотільні батареї.

«У нас більше патентів на твердотілі батареї, ніж у будь-якої іншої компанії», - сказав Кудзумаки. «Ми наближаємося до розробки автомобілів з використанням цієї технології, і ми вважаємо, що визначимо наших конкурентів».Категория: Авто