На замок. Колекціонер з Китаю вражає унікальним хобі


Опубликованно 27.11.2017 05:46

На замок. Колекціонер з Китаю вражає унікальним хобі

Колекціонер з Цзянсі збирає стародавні замки, ключі і замикаючі механізми. Чоловік поставив собі за мету – організувати перший китайський музей замків, це допомогло йому подолати смертельне захворювання.

Колекціонер Сюн-Веньі з провінції Цзянсі збирає унікальні стародавні замки, ключі і замикаючі механізми по всьому Китаю.

З'їздив на мільярди. Три дні Трампа в Китаї

Предмети його колекції зроблені з дерева, бронзи і заліза.

Чоловік одержимий збором замків понад 30 років, повідомляє chinadaily.com.cn.

"У мене більше 10 000 предметів у більш ніж 100 різних стилях, причому найстаріший з них належить до династії Хань (206 р. до н. е.-220 н. е..)", —розповідає він.

Один із замків, яким він найбільше пишається, це так званий лабіринт префектури Ньингчи, Тибетського автономного району.

"Це називається лабіринтом, тому що внутрішня структура — зигзаг. Дуже складно скопіювати ключ, так як він повинен відповідати вашим кутку і довжині на кожному кроці", — зазначає колекціонер.

У 2012 році чоловік вирішив створити музей замку, але захворів на рак. А колекція допомогла чоловікові не здавати і йти до кінця. Вилікувавшись, Сюн збільшив свої зусилля, щоб зібрати більше замків. І навіть найняв 20 літніх людей, давши їм роботу і можливість хорошого заробітку.

"Я хочу реалізувати свою мрію і створити музей замку, щоб розблокувати народну мудрість наших предків", — сказав Сюн.

Раніше повідомлялося про китайської собаці, яка стала веганом. Так очевидці помітили, що велика руда собака щодня під час прогулянки щипає траву. Користувачі соцмереж турбуються, годує господар свого вихованця.Категория: В мире