Названі умови чоловічого оргазму


Опубликованно 27.11.2017 02:26

Названі умови чоловічого оргазму

Вчені Університету Куїнс в Канаді з'ясували, що статеве збудження та задоволення у чоловіків більш сильні при випадкових зв'язках або, навпаки, емоційної близькості з партнером. Раніше вважалося, що отримання задоволення від сексуальної активності обумовлено лише привабливістю жінок. Стаття фахівців опублікована в журналі Archives of Sexual Behavior.

У дослідженні взяли участь 26 чоловіків у віці 18-40 років. Добровольців оцінювали за шкалою Кінсі, за якою, як правило, вимірюють сексуальну орієнтацію людини. З допомогою неї вчені визначили сексуальні переваги випробовуваних, їх фантазії і особливості поведінки. Також учасники, які опинилися гетеросексуальними чоловіками, повідомили, в якому з трьох випадків — статевий акт з жінкою-другом, незнайомкою або постійним партнером, вони б відчули більш сильне статеве збудження.

Дослідники також вимірювали ерекцію, яка виникала, коли добровольцеві давали прослухати 18 оповідань, які моделювали сексуальний або побутовий контакт з різними партнерами.

Виявилося, що на статеве збудження і сексуального задоволення більшою мірою впливав контекст сексуальних відносин, при цьому статевий контакт з одним будь-якої статі приносив чоловікові менше задоволення, ніж з незнайомою людиною або постійним партнером. Однак, за словами самих випробовуваних, вони більше воліли секс з жінкою-другом, ніж з іншим чоловіком. За словами фахівців, схожі результати були отримані і для жінок в попередніх дослідженнях.Категория: Разное