Lamborghini представила свій новий кросовер


Опубликованно 19.11.2017 15:24

Lamborghini представила свій новий кросовер

Прем'єра нового кросовера Lamborghini Urus відбудеться вже в грудні.

Італійська компанія Lamborghini опублікувала чергове інтригуюче відео з новим спортивним позашляховиком Urus, в якому демонструється режим руху Terra.

Світова прем'єра довгоочікуваної новинки відбудеться в перших числах грудня поточного року.

Як повідомлялося раніше, всього у нового спортивного кросу Lamborghini Urus буде декілька режимів руху: Sabbia (пісок), Strada («Шосе»), Sport («Спорт»), Corsa («Раси»), Neve («Сніг») і Terre («Грунт»).

Змінювати режими руху автомобіля дозволить фірмова система ANIMA (Adaptive Intelligence Network Management), яка знайома по моделям Huracan і Aventador.

Більш важливо те, що в новому відео з моделлю Lamborghini Urus демонструється повністю цифрова приладова панель автомобіля. Як припускають наші іноземні колеги, цифрова панель приладів італійської новинки сильно пов'язана з приладовою панеллю Audi Virtual Cockpit, оскільки обидва бренду входять до складу концерну Volkswagen Group.

Також можна повторити, що, за попередніми даними, на старті продажів модель Lamborghini Urus буде запропонована з 4,0-літровим двигуном V8, віддача якого складе близько 650 кінських сил. У подальшому автомобіль повинен отримати гібридну модифікацію.Категория: Автокультура