Tesla презентувала перший електричний вантажівка Semi


Опубликованно 17.11.2017 13:08

Tesla презентувала перший електричний вантажівка Semi

У Каліфорнії пройшла презентація нового електричного вантажівки Tesla Semi в дизайн-центрі компанії Tesla.

Сьогодні, 17 листопада, в Каліфорнії в дизайн-центрі компанії Tesla пройшла презентація нового електричного вантажівки Tesla Semi.

За кілька днів до презентації, засновник компанії Ілон Маск дражнив шанувальників Tesla, запевняючи, що новий електричний вантажівка Semi "підірве мозок і віднесе його в паралельне вимір".

Однак, презентація новинки, яка відбувалася в місті Хортон, почалася з невеликою затримкою. Як вважають фанати, це було пов'язано з відміною пуску ракети-носія Falcon 9, який міг статися із-за проблем з обтічником.

Однак, після півгодинної затримки презентація електричного вантажівки почалася. Дві вантажівки при світлі софітів в'їхали на територію дизайн-центру і заїхали в зал під відкритим небом, де зібралися глядачі, щоб оцінити новинку.

BAMF pic.twitter.com/r535Hv4Xz7

— Tesla (@Tesla) 17 листопада 2017 р.

Характеристики електричного вантажівки Tesla Semi

Повідомляється, що електричний вантажівка Tesla може проїхати без підзарядки до 500 миль (800 кілометрів). Крім того, після півгодинної зарядки вантажівка може проїхати ще 400 миль (близько 650 кілометрів).

При повному завантаженні в 36 тонн Tesla Semi може розігнатися до 100 кілометрів на годину за 20 секунд. А запас ходу вантажівки на одній зарядці – до тисячі кілометрів.

Одним з відмінностей новинки сос тарыми моделями те, що в Tesla Semi центральна посадка – крісло водія знаходиться по центру кабіни. У новому вантажівці вбудована система автопілота, яка дозволяє триматися в смузі, перебудовуватися і з'їжджати з автостради без допомоги водія.

Tesla Semi drivetrain is guaranteed to last 1M miles = to more than 40 trips around the earth pic.twitter.com/xfWVocUdaB

— Tesla (@Tesla) 17 листопада 2017 р.

Планується, що запуск Tesla Semi в серійне виробництво почнеться в 2019 році. Скільки буде коштувати электрогрузовик – поки невідомо. Продажі спорткара стартують з 2020 року.

"Ми розробили Tesla Semi, щоб він був швидкий, як куля", - сказав Мак.

Більш того, після презентації Tesla Semi засновник компанії Маск також презентував нову легкову модель Tesla Roadster. Це повнопривідний спортивний автомобіль з відкидним прозорим верхом. Продажу Roadster стартують в 2020 році, а базова модель автомобіля буде коштувати від 200 000 доларів.

Характеристики спорткара Tesla Roadster

Tesla Roadster — повнопривідний спорткар з відкидним прозорим верхом.

Він здатний розігнатися до 100 км/год за 1,9 с, від 0 км/год до 160 км/год за 4,2 секунди.

Максимальна швидкість — більше 400 км/ч.

Запас ходу на одній зарядці — до 1000 км.

За словами Маска, згідно з цими цифрами, ви зможете проїхати на Roadster з Лос-Анджелеса, Сан-Франциско, а також повернутися назад на одній зарядці.

https://t.co/0rBaJNQrum pic.twitter.com/pyoDmOj4XC

— Tesla (@Tesla) 17 листопада 2017 р.

Ці цифри стосуються тільки для прототипу автомобіля, який був представлений сьогодні. Виробничий автомобіль може бути ще швидше, з більшим запасом ходу і більш високою швидкістю.

"Наша мета — завдати остаточної поразки паливним автомобілів", — заявив Маск.Категория: Автокультура