Хемілтон став чемпіоном світу, фінішувавши лише дев'ятим в Мексиці

Опубликованно 15.11.2017 04:18

Британець Льюїс Хемілтон став четырекратным чемпіоном світу Фомрулы-1, незважаючи на те, що фінішував лише дев'ятим на Гран-прі Мексики.

Ключовим моментом гонки став її старт, коли . Ферстаппен завдяки сліп-стриму почав обганяти Феттеля перед першим поворотом, а сам Себастьян спробував увійти в поворот пліч-о-пліч з Максом, але на виході його переднє антикрило зачепив Ред Булл голландця. Одночасно обох намагався атакувати Хемілтон, але Льюїса в наступному повороті вже зачепив Феттель.

У підсумку Ферстаппен пішов лідером перегонів, а Феттель і Хемілтон відправилися в бокси, опинившись в підвалі пелетону. Після цього ми побачили чудову гонку, в якій два претенденти на титул відчайдушно проривалися назад наверх.

В результаті Себастьян Феттель піднявся на четверте місце і не зміг домогтися потрібного результату, а Льюїсу Хемілтону вистачило дев'ятого місця, щоб офіційно оформити завоювання четверторого чемпіонського титулу, адже він зберіг більш ніж 50-очкову перевагу над Себастьяном Феттелем. За дві гонки німець, який залишався єдиним суперником Льюїса, вже не зуміє відіграти таке відставання.

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен здобув перемогу на Гран-прі Мексики. Друге місце за підсумками гонки зайняв гонщик " Мерседеса Валттері Боттас, компанію на подіумі їм склав Кімі Райкконен.

Дев'ять років знадобилося Хемілтону, щоб оформити чотири чемпіонські титули. Свій перший титул він завоював у 2008-му з командою Макларен. Другий і третій трофей Формули-1 британець взяв з Мерседес в 2014-2015 роках.

Категория: Статьи